Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Audio-Technica ATH-AD500X

Kodi i produktit:
192973
EAN:
4961310118631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
48
Kodi i prodhuesit:
ATH-AD500X

Si të porosisim në Gjirafa50?

192.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Audio-Technica ATH-AD500X janë kufje të shkëlqyeshme, të cilat iu ofrojnë zë të balancuar me bas të thellë. Ato janë shumë të rehatshme, efikase dhe të lehta. Kanë altoparlantë të avancuar me diametër prej 53 mm, dizajn prej alumini si dhe mundësojnë rregullimin automatik të shiritit për kokë. Nëse jeni duke kërkuar zë kualitativ për një çmim të arsyeshëm, kufjet ATH-AD500X janë zgjedhja e duhur. Ato kanë një kabllo lidhëse e cila përbëhet nga bakri i pastër OFC (oxygen-free) i cili mundëson menaxhim më të mirë dhe shtrembërim minimal të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310118631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
48
Kodi i prodhuesit:
ATH-AD500X
Lansuar:
21 Qershor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
235
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE