Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Audio-Technica ATH-AD700X

Kodi i produktit:
139334
EAN:
4961310118617
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
48
Kodi i prodhuesit:
ATH-AD700X

Si të porosisim në Gjirafa50?

198.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi të shijoni çdo ton muzikor të këngëve tuaja të preferuara? Kufjet nga prodhuesi Audio-Technica ofrojnë riprodhim kualitativ të toneve muzikore - duke filluar nga ato më të ulëtat, e deri tek më të lartat. Ju mund ti përdorni kufjet për shikimin e filmave, për lojëra apo dëgjimin e muzikës suaj të preferuar. Ato kanë kualitet të lartë, bas të balancuar dhe zë të shkëlqyer. Falë jastëkëve të përkryer për veshë, kufjet iu ofrojnë rehati maksimale, madje edhe pas përdorimit për orë të tëra. Edhe shiriti për kokë mund të rregullohet sipas formës së kokës tuaj. Operojnë në frekuencë prej 5 Hz deri në 30 kHz, kurse kablloja ka gjatësi të mjaftueshme prej 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310118617
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
48
Kodi i prodhuesit:
ATH-AD700X
Lansuar:
17 Nëntor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
265
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
30
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE