Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Audio-Technica ATH-M20x

Kodi i produktit:
162888
EAN:
4961310125400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
47
Kodi i prodhuesit:
ATH-M20x

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Audio-Technica ATH-M20x ofrojnë kualitet të toneve muzikore, të ulëta dhe të larta. Kufjet Audio-Technica mund ti përdorni gjatë shikimit të filmave, dëgjimit të muzikës, apo lojërave të ndryshme. Ofrojnë balancim basi, dëgjim perfekt, si dhe zë të kthjellët dhe pa ndërprerje. Kanë frekuencë të shkëlqyeshme prej 15Hz deri 20 kHz, me fuqi te lartë 700 mW dhe ndjeshmëri prej 96 db. Peshojnë 190 gram, ndërsa kablloja është e gjatë 3 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310125400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
47
Kodi i prodhuesit:
ATH-M20x
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Pesha [g]:
190
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE