Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Audio-Technica ATH-M40x

Kodi i produktit:
162890
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
35
Kodi i prodhuesit:
ATH-M40x

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Audio-Technica ATH-M20x ofrojnë kualitet të toneve muzikore, të ulëta dhe të larta. Kufjet Audio-Technica mund ti përdorni gjatë shikimit të filmave, dëgjimit të muzikës, apo lojërave të ndryshme. Ofrojnë zë të kualitetit me të lartë, me balancim basi dhe dëgjim perfekt. Kanë frekuencë të shkëlqyeshme prej 15Hz deri 24kHz, me fuqi të lartë 1600 mW dhe ndjeshmëri prej 98 db. Peshojnë 240 gram dhe me kabllo të gjatë 3 metra.

Vlerësimet

Perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310125424
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
3
Impedancë [Ohm]:
35
Kodi i prodhuesit:
ATH-M40x
Lansuar:
6 Nëntor 2014
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
240
Prodhuesi:
Audio-Technica
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE