Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje BML H-series HW3, të zeza

Kodi i produktit:
215571
EAN:
8594175351590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
BMLHW3
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 2.00   (10%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet BML H-series HW3 me dizajnin e tyre modern nëpërmjet të cillit mund të palohen, kabllon e gjatë 1.2 metra dhe sfungjerit e butë e të rehatshëm për izolimin e zërit janë zgjidhja e përsosur për të dëgjuar muzikë në kualitetin më të lartë. Kufjet mund të lidhen me kompjuter nëpërmjet portit audio jack 3.5 mm dhe kanë ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594175351590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
BMLHW3
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Prodhuesi:
BML
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE