Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Bose SoundSport, të zeza

Kodi i produktit:
196287
EAN:
0178177313558
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi i prodhuesit:
B 761529-0010
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë

Si të porosisim në Gjirafa50?

158.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet pa kabllo Bose SoundSport janë fjala e fundit e teknologjisë sa i përket kësaj kategorie. Këto pajisje kanë të ndërlidhur një mikrofon i cili është i përshtatshëm për performanca sportive dhe rekreacion. Kjo pajisje është rezistente ndaj motit dhe djersës, e prodhuar nga materiali i njohur i kufjeve silikoni. Falë teknologjisë Li-Ion bateria iu zgjatë deri në 6 orë. Këto kufje janë kompakte me sistemet operative Android dhe iOS, mbështesin teknologjinë NFC. Me pajisjen tuaj këto kufje lidhen përmes Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0178177313558
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
6
Kodi i prodhuesit:
B 761529-0010
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Mbështetje për NFC:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Bose
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE