Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje BUXTON BHP 8000, të zeza

Kodi i produktit:
230972
EAN:
8590669192410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
35047762

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje BUXTON BHP 8000 të shkëlqyera, të përshtatshme për udhëtime, autobus, tren, por edhe për dëgjim të rregullt në shtëpi. Kufjet janë të lehta me mbushje prej lëkure me cilësi të lartë, duke i bërë ato të rehatshme edhe kur i mbani për periudha të gjata. Natyrisht, kufjet kanë tinguj të pastër, të dendur, balacim perfekt të basit, riprodhim të trefishtë dhe një dizajn të palosshëm për mbajtjen e lehtë. Zëri kaq i pastër dhe basi kaq i balancuar, mundësohet nga disqet me cilësi të lartë prej 40 mm të tipit të ri me magnet neodymium.. Karakteristikat kryesore të këtyre kufjeve janë: mundësia e lidhjes së kufjeve me pajisjet tjera përmes lidhjes jack 3.5mm, operon në frekuencë 20 Hz - 20 kHz, ka ndjeshmëri prej 114 dB +/- 3 dB, dhe rezistencë prej 32 Ohm. Kablloja ka gjatësi prej 1.5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669192410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
35047762
Lansuar:
17. 2. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
114
Prodhuesi:
BUXTON
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE