Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje CONNECT IT Alu Sonics CI-1040, të zeza

Kodi i produktit:
207497
EAN:
8595610611989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
CI-1040

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet stereo CONNECT IT Alu Sonics ju sjellin dëgjim të fortë të muzikës në një dizajn të rehatshëm. Kufjet janë shumë të lehta dhe për këtë shkak ato mund të merren pothuajse kudo në udhëtimin tuaj. Kufjet janë të lehta dhe të rehatshme për veshin e juaj, kështu që ju mund të shijoni një dëgjim të pashqetësuar për muzikën tuaj të preferuar. Kufjet lidhen me një shumëllojshmëri të pajisjeve audio duke përdorur një kabllo, e cila është ndërprerë me 3,5 mm krik lidhës. Për shembull, ju mund ta lidhni atë me MP3, smartphones, tableta apo kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610611989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
CI-1040
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
17
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kufje CONNECT IT Alu Sonics CI-1040 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE