Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje CONNECT IT Alu Sonics CI-1041, të argjendta

Kodi i produktit:
207498
EAN:
8595610611996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
CI-1041

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT Alu Sonics CI-1041 ofron tingull me cilësi të lartë në një dizajn modern dhe është një zgjedhje e mirë për përdorim të përditshëm, duke përfshirë edhe në mjedise të zhurmshme. Kufjet janë të lehta dhe të rehatshme për veshin e juaj, kështu që ju mund të shijoni një dëgjim të pashqetësuar për muzikën tuaj të preferuar. Frekuenca standarde është 20 deri 22 000 Hz, rezistencë e plotë prej 16 om dhe një ndjeshmëri prej 100 dB. Për ta lidhur, përdorni kabllo audio me një gjatësi prej 1.2 metra, e cila është pajisur me 3,5 mm krik lidhës. Pesha e tyre është 17 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610611996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
CI-1041
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Pesha [g]:
17
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kufje CONNECT IT Alu Sonics CI-1041 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE