Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje CONNECT IT CI-1189, të bardha

Kodi i produktit:
207496
EAN:
8595610613525
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi i prodhuesit:
CI-1189

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 10.00   (38%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet stereo CONNECT IT CI-1189 mund të sjellin dëgjim të fortë të muzikës në një dizajn të rehatshëm. Kufje janë shumë të lehta për shkak se ato mund të merren pothuajse kudo në udhëtimet e juaja. Një mbushje e vetme mund të mbajë deri në 5 orë dhe mund të ngarkohet shumë lehtë duke përdorur kabllon USB të furnizuar nga laptop, ngarkuesit e telefonit celular, etj. Kufjet lidhen me pajisjet që përdorin Bluetooth me version 4.1. Ajo ofron një frekuencë prej 20Hz - 22kHz, ndjeshmëri prej 96 db dhe rezistencë të plotë 16 O . Peshon 15 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610613525
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
5
Kodi i prodhuesit:
CI-1189
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Pa kabllo:
Pesha [g]:
15
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Kufje CONNECT IT CI-1189 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE