Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje CORSAIR Gaming VOID Pro RGB, të zeza

Kodi i produktit:
224815
EAN:
843591019446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CA-9011154-EU
Lansuar:
20. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rrjetat e mikrofibrave të frymëmarrjes dhe sfyngjeri i memories ofrojnë komoditet të jashtëzakonshëm duke reduktuar ngritjen e nxehtësisë dhe lagështinë. 50mm Neodymium Speakers Deliver Revival ofron në lojë një gamë të gjerë dhe me saktësi. Sound origjinale Dolby 7.1 7.1 rrethues ju jep tingujt e përsosur. Mikrofoni USB unidirekt me zhurmën e lartë të ambientit, impedancë 2 kohm dhe përgjigje të frekuencës 100 Hz deri 10 kHz. Mikrofoni ka tregues LED që ju japin shumë informacione në mënyrë vizuale. Përveç kësaj, mikrofoni mund të kontrollohet lehtë përmes programit CUE Control. Transmetues të përparmë 50 mm Neodymium. Dolby Surround 7.1. Jastekë të veshëve të rehatshëm. Ngjyra e logos mund të rregullohet nga 16.8 milion ngjyra. Rezolucioni i frekuencës së kufjeve 20 Hz - 20 kHz. Rezistenca 32K ohm @ 1 kHz

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591019446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
CA-9011154-EU
Lansuar:
20. 10. 2017
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Prodhuesi:
Corsair
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE