Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje CORSAIR Gaming VOID Pro, RGB Wireless SE, të verdha

Kodi i produktit:
224819
EAN:
843591019132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Kodi i prodhuesit:
CA-9011150-EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair VOID Pro janë kufje lojrash me zë Dolby Surround 7.1 të pajisura me mikrofon që izolon zërin dhe sfungjer të rehatshëm që do ju mundësojnë të dëgjoni muzikë me zë kristal të pastër dhe të detajizuar apo të dëgjoni çdo detaj në videolojëra. Kufjet janë të pajisura me transmetuesit Neodymium me madhësi 50mm që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë -38dB dhe 32 ohm impendancë. Mikrofoni ka tregues LED që ju japin shumë informacione në mënyrë vizuale, si dhe mund të kontrollohet lehtë përmes programit CUE Control. Kufjet lidhen me kompjuter nëpërmjet konektorit USB 2.0, posedojnë teknologjinë wireless dhe janë të pajisura me bateri me 16 orë funksionalitet. Vijnë me ngjyrë të verdhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591019132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
16
Kodi i prodhuesit:
CA-9011150-EU
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pa kabllo:
Prodhuesi:
Corsair
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Sistem zërimi 7.1:
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Kufje CORSAIR Gaming VOID Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE