Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Creative Aurvana Live, të zeza

Kodi i produktit:
51949
EAN:
5390660145452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0060AA001
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Creative Aurvana Live janë kufje të përshtatshme që ofrojnë kualitet shumë të lartë të zërit si dhe lëvizje të lehtë falë kabllos 1.2 deri 2.7 m të gjatë. Këto kufje janë të dizajnuara specifikisht për profesionist. Frekuencat në të cilat operojnë këto kufje janë nga 10 Hz-30 000 kHz dhe me një impedancë prej 32 om dhe ndjeshmëri prej 103 db / mW. Ndërsa, për t'i lidhur ato me pajisje të tjera përdoret kablloja me konektor (Jack) 3.5 mm apo përmes adapterit 6.3 mm. Pesha e këtyre kufjeve është 210 gr (pa pako).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660145452
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0060AA001
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
30
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kufje Creative Aurvana Live edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE