Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Creative EP-630, të zeza

Kodi i produktit:
38449
EAN:
5390660167102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
51MZ0085AA020
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje Creative EP-630 me mbështjellës gome ofrojnë mundësinë më të mirë për të dëgjuar MP3. Këto kufje janë projektuar për nevojat e përdoruesve në lëvizje. Mbështjellësit prej gome bllokojnë tingujt e jashtëm dhe rritin nivelin e basit dhe u ofrojnë dëgjuesve një eksperiencë unike dëgjimi. Këto kufje janë të lehta dhe të rehatshme që kanë kabllo bakri pa oksigjen që shpërndanë kualitet të lartë të zërit. Kufjet Creative EP-630 kanë magnet neodimuim të cilësisë që krijojnë qartësi në ndryshimet e zërit nga lartë-poshtë dhe kualitet maksimal të zërit. Ofrojnë frekuencë prej 6 Hz në 23 kHz, ndjeshmëri 106 db dhe rezistencë 16 om. Kufjet janë të vendosura në një kabllo 1.2 m të gjatë dhe konektor jack 3.5 të artë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660167102
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
51MZ0085AA020
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pesha [g]:
9
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
23
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
6
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kufje Creative EP-630 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE