Kufje Gaming A4tech Bloody G500

Kodi i produktit:
156825
EAN:
4711421912570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
G500

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet A4tech G500 janë të planifikuara për lojtarët pasionantë dhe kanë administrim shumë preciz të zërit dhe muzikës. Kufjet ofrojnë një izolim të mirë të zërit nga zhurma në prapavijë dhe janë tejet komode për lojëra të gjata apo kur jeni duke e dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Mikrofoni mund të paloset me lehtësi brenda trupit të kufjeve, ashtu që mund të vazhdoni me dëgjimin e muzikës. Mikrofoni është i pajisur me teknologjinë e reduktimit të zhurmës, e cila pengon zhurmën në prapavijë dhe lejon komunikimin e plotë. Frekuenca e tyre arrin ndërmjet 20 Hz deri 20 kHz,

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421912570
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
G500
Lansuar:
30 Korrik 2014
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Prodhuesi:
A4Tech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE