Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Gaming Genius HS-G680, të zeza

Kodi i produktit:
207593
EAN:
4710268253112
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Genius

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përjetoni një eksperiencë të veçantë! Kufjet Genius HS-G680 janë këtu për të ju ofruar momentet më të mira duke luajtur lojëra kompjuterike. Këto kufje karakterizohen me një zë kumbues dhe unik e që do t'iu bëjnë të ndiheni si duke luajtur në realitet. Bëhuni gati të dëgjoni çdo shpërthim apo lëvizjeve të kundërshtarëve gjatë lojës suaj. Ka frekuencë të shkëlqyer të zërit prej 20 Hz deri 20 kHz dhe rezistencë prej 32 ohm. Lidhen shumë lehtë me pajisje përmes portit USB dhe ka një kabllo të gjatë prej 2.2 m .

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268253112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710201100
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
47
Pesha [g]:
380
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Gaming Genius HS-G680 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE