Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Genius HS-04S, të purpurta

Kodi i produktit:
29926
EAN:
4710268804079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31710025100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje janë shumë të përshtatshme për përdorim gjatë lojërave online apo kur dëshironi të bisedoni me shokë. Ato janë të pajisura me mikrofon, dhe kanë shtrirje të frekuencës prej 20 Hz deri në 20 kHz, me ndjeshmëeri prej 112 db ± 4 db. Mikrofoni mund të përdoret në të dy anët e veshëve dhe ka frekuencë shumë të mirë prej 50 Hz deri në 20 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268804079
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31710025100
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
112
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-04S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE