Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Genius HS-M270, të bardha

Kodi i produktit:
175982
EAN:
4710268250661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
31710195103
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-M270 janë perfekte për pranim të thirrjeve telefonike apo dëgjim të muzikës përderisa jeni duke u marrë me sporte. Janë të dizajnuar specifikisht për përdoruesit që pëlqejnë dizaj modern dhe kombinimin në mes performancës dhe çmimit të volitshëm. Janë të pajisura me audio konvertor 10 mm të kualitetit të lartë me frekuencë prej 20 Hz - 20 Hz. Një tjetër vlerë e këtyre kufjeve është gjithashtu edhe ndjeshmëria ± 3 db 92 db @ 1kHz. Ndërsa, për t'i lidhur ato me pajisje të tjera përdoret kablloja me konektor 3.5 mm

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
31710195103
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Sport, për veshë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Pesha [g]:
20
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-M270 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE