Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Hama Uraga Soundz, të zeza

Kodi i produktit:
209050
EAN:
4047443288998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,5
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
113736

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Hama Uraga janë një zgjedhje e përkryer për admiruesit e lojërave. Ofron një zërim të mrekullueshëm, me veshje pambuku në pjesën e veshit që ju ofron argëtim për orë të tëra. Përshtaten lehtë sipas formës së kokës tuaj. Frekuencë standarde të zërit 20 Hz - 20 KHz. Me ndjeshmëri 92 db +/- 3 dB me rezistencë 32 ohm. Një mikrofon me ndjeshmëri -42 db +/- 3 dB dhe frekuencë 100Hz-10 KHz. Lidhja bëhet përmes një kabllo USB, e gjatë 2.5 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4047443288998
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,5
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
113736
Lansuar:
3 Mars 2017
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Prodhuesi:
URage
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE