Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje HP Omen 800, të zeza

Kodi i produktit:
218131
EAN:
190781516651
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1KF76AA
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.75 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HP Omen 800 janë kufje unike me kualitet të shkëlqyer sidomos për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Janë shumë të rehatshme dhe në këtë mënyrë ju mund ti mbani për një kohë të gjatë. Kufjet lidhen me kabllo USB dhe dy konektorë TRRS ose TRS prej 3.5mm dhe gjithashtu kanë mikrofon të integruar, i cili mund të lëviz. Frekuenca e kufjeve është 20Hz - 20kHz, kurse ndjeshmëria 101 dB SPL. Pjesa e shpuzave të veshit është e mbështjellur me material nga lëkura artificiale, veçori kjo që ofron komoditet dhe mosdëmtim të veshit. Këto kufje kanë kabllo të gjaë 2 m dhe peshojnë 430g. Në pako përfshihet edhe një adapter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781516651
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1KF76AA
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
101
Pesha [g]:
430
Prodhuesi:
HP
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE