Kufje HP Omen 800, të zeza

Kodi i produktit:
218131
EAN:
190781516651
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1KF76AA
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 15.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HP Omen 800 janë kufje unike me kualitet të shkëlqyer sidomos për adhuruesit e lojërave kompjuterike. Janë shumë të rehatshme dhe në këtë mënyrë ju mund ti mbani për një kohë të gjatë. Kufjet lidhen me kabllo USB dhe dy konektorë TRRS ose TRS prej 3.5mm dhe gjithashtu kanë mikrofon të integruar, i cili mund të lëviz. Frekuenca e kufjeve është 20Hz - 20kHz, kurse ndjeshmëria 101 dB SPL. Pjesa e shpuzave të veshit është e mbështjellur me material nga lëkura artificiale, veçori kjo që ofron komoditet dhe mosdëmtim të veshit. Këto kufje kanë kabllo të gjaë 2 m dhe peshojnë 430g. Në pako përfshihet edhe një adapter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781516651
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1KF76AA
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
101
Pesha [g]:
430
Prodhuesi:
HP
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE