Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje KOSS KE/10, të zeza

Kodi i produktit:
193182
EAN:
021299189771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KE/10 new K (Lifetime)

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KOSS KE10 janë kufje moderne, të fuqishme dhe kanë një dizajn të thjeshtë dhe ngjyra të bukura. Kufjet kanë një gamë të frekuencave prej 40 deri në 20 000 Hz dhe ndjeshmëri prej 100dB. Pjesët e kufjeve që vendosen në vesh janë të punuara nga materiali i butë dhe kanë formë të përsosur, gjë që ju mundëson t'i përdorni ato për një kohë të gjatë pa pasur ndjenjën e parehatisë. Jack-u prej 3.5 mm ju mundëson që të dëgjoni zë të përsosur nga një numër i madh i pajisjeve si telefona të mençur, laptopë, tabletë dhe MP3. Kablloja e kufjeve është e gjatë 1.2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
021299189771
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KE/10 new K (Lifetime)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
100
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
40
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE