Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje KOSS KE / 5, të bardha

Kodi i produktit:
193078
EAN:
0212991768016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KE/5 W (24 muaj)
Lansuar:
22 Qershor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dashamirët e muzikës anë e mbanë botës i çmojnë kufjet nga marka KOSS për arsye të riprodhimit perfekt të zërit. Këto kufje kanë dizajn modern dhe janë shumë të përshtatshme. Shtrirja e frekuencave së këtyre kufjeve është prej 60-20 000 Hz me një impedancë prej 16 om dhe ndjeshmëri 98 dB SPL. Kufjet janë shumë të lehta për tu bartur. Falë këtyre tipareve, ato janë shumë të përshtatshme për vesh dhe ju sjellin kënaqësinë më të madhe gjatë dëgjimit të muzikës. Kablloja e këtyre kufjeve përfundon me një konektor stereo jack 3.5 mm dhe është 1.2 m e gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991768016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
KE/5 W (24 muaj)
Lansuar:
22 Qershor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE