Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje KOSS KPH / 7, vjollcë

Kodi i produktit:
193096
EAN:
2132132121321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KPH/7 V (24 muaj)

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adhuruesit e muzikës nga mbarë bota i vlerësojnë kufjet nga brendi KOSS për shkak të riprodhimit perfekt dhe ekzakt të zërit që ofrojnë ato. Kufjet janë të pajisura me kabllo me gjatësi prej 1.2 metra, me dy inpute dhe hyrje jack prej 3.5 mm. Vargu i frekuencave të kufjeve është nga 80 deri në 18 000 Hz, me rezistencë të plotë prej 32 Om. Për shkak qe hyrja jack prej 3.5 mm është pjesë e zakonshme e pajisjeve të ndryshme, ju mund ta shijoni eksperienca të mrekullueshme të dëgjimit të muzikës nga një gamë e gjerë e telefonave, tabletëve, laptopëve, MP3-ve e pajisjeve të tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2132132121321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
KPH/7 V (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
91
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
80
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE