Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje KOSS KSC / 21, të zeza

Kodi i produktit:
193105
EAN:
0212991755450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
36
Kodi i prodhuesit:
KSC/21 (24 muaj)

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

KOSS KSC21 janë kufje që ofrojnë qartësi dhe riprodhim perfekt të zërit. Kufjet janë shumë kualitative dhe mund të përdoren edhe gjatë kohës kur luani ndonjë sport, për shkak të dizajnit që kanë. Kufjet kanë një kabllo të drejtë 1.2 metra dhe përmbajnë kontektorë 3.5 mm. Kufjet mund të përdoren me telefona, tabletë, laptop, MP3 dhe kompjuter. Kufjet funksionojnë me një varg frekuencash prej 50 deri 18 000 Hz, rezistencë prej 36 om dhe një sensitivitet prej 101 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991755450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
36
Kodi i prodhuesit:
KSC/21 (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
101
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
50
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE