Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje KOSS KTX / PRO 1, 1.25 m

Kodi i produktit:
29099
EAN:
0212991476416
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KTX/Pro 1 (24 muaj)
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi amerikan i kufjeve KOSS rangohet në mesin e prodhuesve më të respektuar në këtë industri. Marka Koss nuk është e njohur vetëm në vendin e saj, por në mbarë botën. Kjo është edhe arsyeja kryesore se pse kufjet e tilla nuk mungojnë as tek ne. Kufjet KTX / PRO 1 janë të veshura me membrana të titanit me qëllim të prodhimit sa më të saktë të zërit. Kufjet kanë varg të frekuencave prej 15 Hz – 25 kHz dhe rezistencë të plotë prej 60 Om. Ato peshojnë rreth 70 g dhe kanë kabllo me gjatësi prej 1.25 m si dhe hyrje jack prej 3.55 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991476416
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KTX/Pro 1 (24 muaj)
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE