Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje KOSS UR/40

Kodi i produktit:
29117
EAN:
0212991478014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
UR/40 (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet KOSS janë kufje që sjellin një zë shumë cilësor, kumbues dhe të thellë. Këto kufje karakterizohen me ndjeshmëri prej 98 db, frekuencë 15-22.000 Hz dhe rezistencë prej 60 om. Për lidhje me pajisjet, këto kufje shfrytëzojnë portin standard jack 3.5 mm dhe kanë një kabllo me gjatësi 1.2 m. Veç tjerash, janë shumë praktike dhe të lehta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991478014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
UR/40 (24 muaj)
Lidhës:
3.5mm (TRS), 6.3mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
210
Prodhuesi:
KOSS
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Bashkangjitja Kufje KOSS UR/40 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE