Kufje kreative të Sound BlasterX H7 Tournament Edition, e zezë

Kodi i produktit:
218245
EAN:
5390660191220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70GH033000001
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje te lojerave, me mikrofon te levizeshem dhe dizajn simpatik dhe shum i lehte. Eshte nje prodhim i dyfishte me modalitet analog ose me modalitet USB dixhital. Frekuenca e kufjeve eshte 20 Hz - 20 kHz. Lidhja behet me kabllo 3.5 mm USB dhe OS mbeshtet produktet e Mac OS X v10.8 dhe më të lartë, Windows 10, 8.1, 8, 7 dhe Vista.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660191220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
70GH033000001
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE