Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje LAmax Elite E-1

Kodi i produktit:
207211
EAN:
8594175351521
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
8594175351521
Lansuar:
10 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 
Ju kurseni : 4.00   (5%)
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet LAmax Elite E-1 iu sjellin zë mahnitës. Jo vetëm që ofrojnë kualitet me të vërtetë të lartë dhe shmangin shtrembërimin e zërit, por po ashtu janë shumë të përshtatshme falë dizajnit të tyre. Këto kufje lehtësisht pranojnë thirrjet si dhe e kanë të integruar mikrofonin. Lidhni ato me telefonin apo laptopin tuaj përmes Bluetooth-it dhe shijoni zëra të kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594175351521
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
8594175351521
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Pa kabllo:
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE