Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje LAmax Elite E-1

Kodi i produktit:
207211
EAN:
8594175351521
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
8594175351521
Lansuar:
10 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 
Ju kurseni : 21.00   (27%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet LAmax Elite E-1 iu sjellin zë mahnitës. Jo vetëm që ofrojnë kualitet me të vërtetë të lartë dhe shmangin shtrembërimin e zërit, por po ashtu janë shumë të përshtatshme falë dizajnit të tyre. Këto kufje lehtësisht pranojnë thirrjet si dhe e kanë të integruar mikrofonin. Lidhni ato me telefonin apo laptopin tuaj përmes Bluetooth-it dhe shijoni zëra të kualitetit të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594175351521
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
20
Kodi i prodhuesit:
8594175351521
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Pa kabllo:
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE