Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Lenovo Y Gaming Surround Sound P960, të kuqe / zeza

Kodi i produktit:
203536
EAN:
889561084724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GXD0J16085
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 3.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Lenovo Y Gaming Surround Sound P960 kanë dizajn dhe tinguj të veçantë, ku ju mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar në një nivel tjetër me një bas të fuqishëm. Kufjet janë ideale për lojëra të gjata, ku ju mund të kontrolloni nivelin e volumit të zërit në mënyrë shumë të lehtë nga butonat që gjenden në kufjeve. Detektori i mikrofonit për reduktim të zërit, e përmirëson kualitetin e bisedave. Kufjet mund të lidhen me një numër pajisjesh përmes një lidhësi jack 3.5 mm. Kufjet peshojnë vetëm 0.33 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889561084724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GXD0J16085
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 3.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Pesha [g]:
330
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE