Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Logitech Coconut

Kodi i produktit:
94992
EAN:
5099206028586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000350
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Stereo Logitech H150 H150 janë kufje me mikrofon, të përshtatshëm për lojëra dhe videokonferenca, apo muzikë. Përveq dizajnit të lehtë dhe zërit kualitativ, këto kufje vijnë me një montim të lehtë dhe përdorim të thjeshtë. Kufjet lidhen përmes lidhësit jack 3.5mm, dhe përshtaten me kompjuterin tuaj, MP3 player, tablet, telefon dhe pajisje të tjera me një lidhës të këtij lloji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206028586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000350
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech Coconut edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE