Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Logitech G233, të zeza

Kodi i produktit:
215797
EAN:
5099206071551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
981-000703

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet e brendit Logitech G233 vijnë me cilësi të lartë me ngjyrë të zezë dhe të kaltër janë të pajisura me altoparlantë të fuqishëm dhe mikrofon të përgjegjshëm. Ka të integruar filtrin micro pop popping, zvogëlimin e zhurmës, membranën e zërit Pro-G 40 mm, jep 20 Hz - 20 kHz përgjigje në frekuencë dhe ndjeshmëri 107 dB, përmasat 182 x 172 x 82 mm dhe pesha prej 259 gram .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206071551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
981-000703
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
107
Pesha [g]:
259
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech G233 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE