Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Logitech H110

Kodi i produktit:
79437
EAN:
5099206022423
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000271
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje Logitech H110 janë kufje me mikrofon Logitech për mesazhe të menjëhershme, lojërave, video-konferencave, por edhe për shërbime tjera. Kufjet janë të lehta gjatë vendosjes në kokë, mundësi të përshtatjes, dhe kanë jastëk të rehatshëm tek pjesa e veshit. Kufjet kanë frekuencë prej 20 Hz deri në 20 kHz dhe një ndjeshmëri -58 db / µBAR. Mikrofoni ka frekuencë prej 100 Hz deri në 16 kHz, me ndjeshmëri -38 dBv, duke bërë që zëri të jetë i pastër. Kufjet kanë akordin standard 3.5 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206022423
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000271
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për zyrë
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Prodhuesi:
Logitech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech H110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE