Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Logitech H820e

Kodi i produktit:
134863
EAN:
5099206041639
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000517
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Logitech është një kompani e njohur botërisht e angazhuar në prodhimin e pjesëve periferike të kompjuterëve, sidomos altoparlantëve tastierave, mausëve, webcams dhe pajisje të vogla. Kufjet Wireless Dual H820e janë kufje stereo pa tel me komunikim online përmes mikrofonit Logitech dhe konferencës së videove. Këto janë kufje në një dizajn modern, elegant mbi kokë. Dizajni është i thjeshtë, i lehtë dhe i besueshëm, duke siguruar rehati të plotë gjatë përdorimit të stërzgjatur. Kufjet janë të pajisura me një stacion bazë për t'u karikuar dhe komunikime pa tela në brezin DECT. Ky komunikim siguron rezistencë për të ndërhyrë brenda rrjetit Wi-Fi dhe për të marrë sinjal të shkëlqyer që shkon deri në 100 metra në hapësirë të hapur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206041639
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
981-000517
Lidhës:
USB-A
Lloji i dëgjueseve:
Për zyrë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Pa kabllo:
Pesha [g]:
128
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
7
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
150
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Kufje Logitech H820e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE