Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Marshall Monitor Bluetooth, të zeza

Kodi i produktit:
213147
EAN:
7340055332996
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
198.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Marshall Bluetooth janë të pajisura me disqe me cilësi të lartë 40 mm të aftë për të riprodhuar tinguj me frekuencë prej 10 Hz deri në 20 kHz. Kjo është ideale për të dëgjuar shumicën e stileve muzikore. Një veti e shkëlqyeshme është gjithashtu një ndjeshmëri 95 dB. Ndër avantazhet më të mëdha janë, bateria e fuqishme që mundëson deri në 30 orë jetëzgjatje, teknologjia Bluetooth APTX, rehatia superiore, dizajni unik dhe kontrollet shumëfunksionale. Kufjet mund të palosen dhe të barten në çantë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340055332996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
28
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
30
Kodi i prodhuesit:
4091743
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Pa kabllo:
Pesha [g]:
263,7
Prodhuesi:
Marshall Headphones
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Marshallheadphones.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE