Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon C-TECH Helios GHS-07BK, të zeza

Kodi i produktit:
187799
EAN:
8594125007645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
GHS-07BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet gaming C-tech Helios me dizajnin e tyre interesant nuk janë vetëm të bukura, por gjithashtu ofrojnë zë të shkëlqyeshëm. Ju mund të kënaqeni jo vetëm me muzikën, por edhe mund të komunikoni me bashkëlojtarët ose kundërshtarët në lojëra. Konvertuesit e kualitetit të lartë me dimension 40 mm dhurojnë bas të thellë. Mikrofoni fleksibil transmeton qartësinë e zërit, ashtu që bashkëlojtarët tuaj do iu dëgjojnë mirë. Kufjet ofrojnë mundësinë e kontrollimit të volumit dhe të fikjes së zërit. Kablloja është e gjatë 2 metra, kështu që, pa merak, ju do të kënaqeni me lojën tuaj. Kufjet mund t'i gjeni me dy konektorë jack 3.5 mm për lidhje me një kompjuter. Intervali i frekuencës së kufjeve shtrihet në vlerat 20 Hz - 20 kHz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125007645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
GHS-07BK
Lansuar:
22 Mars 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Prodhuesi:
C-Tech
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE