Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Creative Headset HS-390 MSN, të hirta

Kodi i produktit:
57501
EAN:
5390660153990
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51MZ0305AA005
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Creative HS-390 janë të pajisura me ndaluesin e zhurmës dhe mikrofonin, që e bëjnë këtë pajisje zgjidhjen më të mirë për aplikacionet me zë në internet apo për lojëra. Këto kufje janë krijuar kryesisht për ata që i duan lojërat, për përdorim në shtëpi apo në punë. Ky model ka një dizajn shumë kompakt dhe me performanca të larta, që ua plotëson nevojat klientëve. Duke iu referuar karakteristikave të zërit, këto kufje kanë frekuencë prej 20 Hz - 20 kHz dhe ndjeshmëri prej 108 db. Gjatësia e kabllos është 2.5 m dhe përbëhet nga një palë konektorë ngjyrë ari. Këto kufje mund të përdoren me kartela të zërit, modema etj. Janë gjithashtu të përshtatshme për përdorim në telefoninë e internetit siç janë: VoIP, dhe lojërat online.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660153990
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51MZ0305AA005
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
108
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Creative Headset HS-390 MSN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE