Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Creative HS-420, të hirta/bardha

Kodi i produktit:
90141
EAN:
5390660174742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0400AA002
Lansuar:
12 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e njohur botërore Creative, ka sjellur për konsumatorët e saj modelin HS-420 të kufjeve shumë të përshtatshme për ata që kanë dëshirë të luajnë lojëra apo thjeshtë vetëm të dëgjojnë muzikë. Kufjet Creative HS-420 ju ofrojnë gjithçka që keni nevojë. Sa i përket zërit të qartë dhe kualitativ, kufjet kanë një zërim të veçantë me bas të thellë dhe performancë të mahnitshme akustike. Këto kufje kanë një konvertues me magnet Neodimiumi, që ofron një varg frekuencash prej 20 në 20 000 Hz. Rezistenca e këtyre kufjeve arrin deri në 32 om dhe kanë ndjeshmëri prej 110 db - 1 kHz. Të pajisura me konektorë ari 3.5mm, kablloja e këtyre kufjeve ka gjatësi të mjaftueshme prej 2.5 metrash.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660174742
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0400AA002
Lansuar:
12 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Pesha [g]:
81
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Creative HS-420 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE