Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Creative HS-430 Draco, të zeza/kuqe

Kodi i produktit:
119951
EAN:
5390660179785
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0560AA002
Lansuar:
5 Dhjetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Creative Headset HS-430 janë kufje me mikrogon të cilat janë ideale për ti përdorur me aplikacione komunikimi me zë ose edhe për të luajtur lojëra. Këto kufje janë dizajnuar edhe për ti përdorur në shtëpi ose në punë. Kufjet kanë një dizajn të certifikuar dhe ofrojnë kualitet të lartë të zërit që iu lejon ta shijoni lojën tuaj deri në maksimum. Kufjet funksionojnë me frekuencë prej 20 Hz deri 20 kHz dhe kanë një sensitivitet prej 105 db. Mikrofoni që këto kufje kanë funksionon me frekuencë prej 1 kHz deri 110 kHz, që përçon zë të kualitetit të lartë. Kablloja e kufjeve është e gjatë 2.5 metra dhe është e përbërë nga një palë konektorë ari 3.5 mm. Kablloja e kufjeve është e përbërë nga bakri gjë që ia dhuron një kualitet të lartë të transmetimit të sinjalit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660179785
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0560AA002
Lansuar:
5 Dhjetor 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Për veshë
Lloji i dëgjueseve:
Për veshë
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
110
Pesha [g]:
81
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Creative HS-430 Draco edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE