Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Creative HS-880 Draco, të zeza

Kodi i produktit:
180086
EAN:
5390660187964
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Creative Headset HS-880 Draco janë kufje me mikrogon të cilat janë ideale për ti përdorur me aplikacione komunikimi me zë ose edhe për të luajtur lojëra. Këto kufje janë dizajnuar edhe për ti përdorur në shtëpi ose në punë. Kufjet kanë një dizajn të certifikuar dhe ofrojnë kualitet të lartë të zërit që iu lejon ta shijoni lojën tuaj deri në maksimum. Kufjet funksionojnë me frekuencë prej 20 Hz deri 20 kHz dhe kanë një sensitivitet prej 106 db. Mikrofoni që këto kufje kanë funksionon me frekuencë prej 100 Hz deri 18 kHz, që përçon zë të kualitetit të lartë. Kablloja ka një rezistencë prej 32 om, peshon 268 g dhe është e përbërë nga një palë konektorë 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5390660187964
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,5
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
51EF0700AA001
Lansuar:
27 Tetor 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
106
Pesha [g]:
268
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE