Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Creative Sound BlasterX H3, të zeza

Kodi i produktit:
207421
EAN:
5390660190193
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
70GH034000000

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Creative Sound BlasterX H3 janë kufe të dizajnuara për t’iu ofruar klientëve rehati gjatë përdorimit. Këto kufje janë të krijuara për të gjithë ata që i kanë pasion lojërat dhe kërkojnë kufje kualitative të cila iu shërbejnë mirë gjatë lojës, duke iu dhënë avantazh kundrejt kundërshtarëve. Me këto kufje ju do keni një eksperiencë fantastike gjatë lojës. Kufjet janë të krijuara nga plastika e fortë që ka një impakt shumë rezistent. Kufjet janë të qëndrueshme shumë kështu që edhe nëse i përdorni çdo ditë, iu garantojnë një cikël afat-gjatë pune me to. Mikrofoni që këto kufje kanë është i shkëputshim nga kufjet nëse nuk iu nevojitet, kështu duke i bërë kufjet edhe më kompakte për tu përdorur. Teknologjia e zërit BlasterX Acoustic Engine Life është e krijuar enkas për këto kufje dhe niveli i saktësisë dhe qartësisë së zërit shkon në një nivel tjetër. Kufjet kanë një bass të fortë duke iu falënderuar procesorit që kanë, Full Spectrum 40 mm. Kufjet punojnë me frekuencë prej 20 Hz deri 20 kHz.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5390660190193
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
70GH034000000
Lansuar:
10 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
118
Prodhuesi:
Creative Labs
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE