Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Genius HS-400A, të gjelbra

Kodi i produktit:
98123
EAN:
091163238089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710169100
Lansuar:
13 Tetor 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ata që i duan lojërat padyshim do të kënaqen kur luajnë dhe përdorin kufjet Genius HS-400A. Këto kufje ofrojnë superioritet në kualitetin e zërit me bas të thellë, komoditet të shtuar duke ju falenderuar materialit që është përdorur për të krijuar këto kufje. Ju mund ti përdorni këto kufje me orë të tëra dhe të mos ndjeni dhimbje në pjesën e veshëve tuaj. Kufjet Genius HS-400A kanë frekuencë të përgjigjes prej 100 - 10000 Hz, ndjeshmëri të lartë prej -54 db + -3 dB, kabllo të gjatë 1.8 metra, mundësinë e kontrollit të zërit dhe mikrofonin.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
091163238089
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710169100
Lansuar:
13 Tetor 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
113
Pesha [g]:
158
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Genius HS-400A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE