Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Genius HS-520, të zeza

Kodi i produktit:
206408
EAN:
4710268253136
Lojë:
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Prodhuesi:
Genius

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius HS-520 janë kufje me mikrofon të cilat gjejnë një përdorim të gjerë, si për lojëra, për shtëpi ashtu edhe për punë. Kufjet janë shumë të rehatshme për tu përdorur dhe ofrojnë një zë të kualitetit të lartë, që u lejojnë ta shijoni muzikën deri në maksimum. Kufjet funksionojnë me frekuencë prej 20 Hz deri 20 kHz, kanë një rezistencë prej 32 ohm dhe sensitiviteti I tyre arrin 93 dB. Kufjet lidhen në kompjuter përmes kabllos 2.3 m të gjatë e cila ka konektorë 3.5 mm. Kufjet kanë një dizajn kompakt dhe mund ti bartni me vete edhe kur udhëtoni.

Vlerësimet

I'm happy :-)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268253136
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,3
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710203100
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
93
Pesha [g]:
216
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Genius HS-520 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE