Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Genius HS-G700, USB, të zeza

Kodi i produktit:
101171
EAN:
4710268239086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710043101
Lansuar:
3 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 
Ju kurseni : 9.00   (14%)
55.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto kufje kanë të integruar mikrofonin i cili mundet të shfrytëzohet pa problem në komunikimet në Internet, konferenca ose regjistrime të zërit. Kufjet kanë një çmim të favorshëm. Kanë jastekë të butë dhe jashtëzakonisht të përshtatshëm për veshët tuaj. Kanë interval të frekuencave prej 20 Hz deri në 20 kHz m ndjeshmëri prej 95 db, prandaj edhe janë shumë të mira për dëgjim të muzikës. Kablloja lidhëse është e gjatë 2.5 metra, kurse impedanca e kufjeve është 32 om. Ndjeshmëria e mikrofonit është -39 db ± 3 dB, ndërkohë intervali i frekuencës së tij është nga 100Hz deri në 10kHz. Kufjet iu mundësojnë të dëgjoni zërin e rrethinës në kanalin virtual 7.1.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268239086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710043101
Lansuar:
3 Janar 2012
Lidhës:
USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
95
Pesha [g]:
405
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje me mikrofon Genius HS-G700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE