Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje me mikrofon Gogen ECM 41G, të arta/bardha

Kodi i produktit:
200738
EAN:
8592417060255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
GOGECM41G

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gogen ECM 41G janë kufje që ofrojnë zë me kualitet të lartë dhe dinamik. Kufjet janë të pajisura me një kontrollues dhe mikrofon. Jo vetëm që mund të dëgjoni muzikë me këto kufje por gjithashtu edhe tu përgjigjeni thirrjeve. Për këtë arsye kufjet kanë një mikrofon të integruar. Gogen ECM 01B janë kufje të qëndrueshme, rehatshme dhe kanë një cilësi shumë të lartë. Kablloja e kufjeve është 1.2 metra e gjatë dhe fortë e qëndrueshme. Kufjet mund ti lidhni dhe përdorni me telefon, laptop, tablet, MP3 dhe kompjuter. Frekuenca që kufjet kapin arrin deri 20000 Hz, rezistenca deri në 32 om, sensitiviteti deri 102 db dhe pesha deri 0,012 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417060255
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
GOGECM41G
Lansuar:
28 Tetor 2016
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE