Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon KOSS SB / 40, të zeza

Kodi i produktit:
29110
EAN:
0212991431316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SB/40 (24 muaj)
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet KOSS SB-40, janë të dizajnuara për lojtarë dhe përdorues që kanë interesim rreth lidhjes në konferenca për mësime gjuhe. Të punuara pjesërisht nga lëkura, këto kufje ofrojnë izolim maksimal nga ambienti i jashtëm duke ofruar komoditet të lartë gjatë përdorimit. Mikrofoni i tyre është i dizajnuar fillimisht për kompjuter por mund të përdoren edhe gjatë luajtjes së lojërave. Kualiteti i tyre i zërit është i bazuar në ndjeshmërinë prej 96 db, frekuencë prej 20 Hz - 20 kHz dhe rezistencë prej 120 Om. Kufjet Koss SB-40 peshojnë 301 gr dhe janë të lidhura direkt me energjinë elektrike me kabllo në gjatësi prej 2.7 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0212991431316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SB/40 (24 muaj)
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Prodhuesi:
KOSS
Ueb-i i prodhuesit:
Koss.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE