Kufje me mikrofon Samsung HS1303W EO-style, të bardha

Kodi i produktit:
130760
EAN:
8806085692701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-HS1303WEGWW
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung EO-HS1303B janë kufje për telefon me të cilat kanë jastëk silikoni me ngjyra moderne dhe me të cilat mund të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar nga telefonat celularë, telefonat e mençur, tabletët dhe MP3. Lidhja e kufjeve me pajisje të tjera bëhet përmes një konektori standard 3.5 mm. Pesha e lehtë e kufjeve iu lejon që ti bartni kufjet gjatë gjithë kohës. Kufjet kanë një kabllo të integruar e cila pëmban edhe butonat për kontrollin e volumit të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806085692701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
EO-HS1303WEGWW
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE