Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje me mikrofon Yenkee YHP 3010 HORNET, të verdha

Kodi i produktit:
198801
EAN:
8590669172566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
YHP 3010

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Yenkee YHP 3010 HORNET HORNET janë kufje që shërbejnë për të dëgjuar muzikë dhe për të kryer shërbime VoIP. Dy altoparlantët 40 mm ofrojnë zë shumë të qartë dhe preciz. Kufjet janë shumë të rehatshme dhe janë ideale për ti përdorur gjatë kohës kur luani lojëra. Kablloja e kufjeve është e gjatë 2.4 m. Altoparlantët me diametër 40 mm kanë një rezistencë prej 32 ohm dhe një frekuencë 20 Hz deri 22 kHz. Kufjet kanë edhe një mikrofon një drejtimësh që mund të rrotullohet në çfarëdo mënyre që iu përshtatet juve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669172566
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2,4
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
YHP 3010
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
102
Platforma:
PC
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE