Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Meizu HD50, të zeza / argjendta

Kodi i produktit:
236427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
6937520009678
Komanda e zërit:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Meizu ju sjell këto kufje me dizajn të bukur dhe unik. Janë të pajisura me mikrofon dhe jack 3,5 mm. Frekuenca e tyre varion nga 20 - 20000 Hz, impedanca është 32 om dhe ndjeshmëria 103 + - 3dB (1mW në 1 kHz). Gjatësia e kabllos është 1,2m, pesha 228 g dhe përmasat 185 x 175 mm. Përfshijnë mbrojtëse kundër ujit dhe dy adapterë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1.2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
6937520009678
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
12. 5. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
103
Pesha [g]:
228
Prodhuesi:
Meizu
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE